uk

БОГОСЛУЖІННЯ В МІСТАХ ЗА АЛФАВІТОМ

БРНО

Храм св. Йосифа

Адреса: Josefská 1, Brno 

Декан: о. Сергій Мацкула
+420 731 621 256

         Розклад богослужінь:
НЕДІЛЯ     08:00     (церковнослов. м.)
                    10:00      (укр. м.)
СЕРЕДА     18:30      (укр. м.)
СВЯТА        18:30     (у вихідні дні о 10:00)


БРНО

Храм св. Леопольда
Адреса: Vídeňská 7, Brno

Душпастир: о. Ян Біли
+420 775 342 393

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ     10:15     (словацька м.)
СВЯТА       згідно оголошення      (словацька м.)

Cайт: Грекокатолицка парохия у св. Леополда в Брни


ВЕЛЕГРАД

Базиліка Успіння Пресвятої Богородиці і свв. Кирила і Методія
Адреса: Nádvoří, Velehrad

Парох: о. Їржі Адольф Плескач
+420 604 927 678

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ     15:00     (2-а неділя в місяці)


ГОЛЧУВ ЄНІКОВ

Храм св. Франциска
Адреса: Mírová 53, Golčův Jeníkov

Душпастир: о. Мар’ян Курило
+420 777 904 901

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ      14:00     (укр. м., раз у два тижні)


ГРАДЕЦЬ КРАЛОВЕ

Каплиця св. Йосифа
Адреса: Na Kropáčce 2, Hradec Králové

Декан: о. Адріан Костілнік
+420 776 035 839

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ      09:00     (церковнослов. м.)
СЕРЕДА      17:00     (церковнослов. м.)
Перша п’ятниця о 17:00     (церковнослов. м.)

Cайт: Řeckokatolická farnost Hradec Králové 
FB: https://www.facebook.com/farnost.hradeckralove


ДУБЕНЕЦЬ

Храм св. Йосифа
Адреса: Dubenec, okr. Trutnov

Декан: о. Адріан Костілнік
+420 776 035 839

Розклад богослужіннь:
СУБОТА     15:30 (1-а субота в місяці)


ЖІЖЕЛІЦЕ

Каплиця Відвідин Діви Марії
Адреса: Žiželice, okr. Louny

Душпастир: о. Володимир Мальський
+420 776 755 997

Розклад богослужіннь:
СУБОТА     08:00     (церковнослов. м.)


ЇГЛАВА

Храм св. Ігнатія
Адреса: Masarykovo náměstí, Jihlava

Душпастир: о. Василь Горблянський
+420 731 619 863

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ     10:00     (укр. м., раз у два тижні)


КАДАНЬ

Храм Воздвиження Святого Хреста
Адреса: Mírové náměstí 84, Kadaň

Душпастир: о. Володимир Мальський
+420 776 755 997

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ     13:30     (укр. м.)


КАПЛІЦЕ

Храм св. Флоріана

Адреса: Farské náměstí 80, Kaplice

Декан: о. Руслан Засєдко
+420 776 642 186

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ     09:00     (укр. м., 1-а і 3-я неділя в місяці)


КАРЛОВІ ВАРИ

Храм св. Андрія
Адреса: Ondřejská 2, Karlovy Vary

Декан: о. Андрій Пенюк
+420 731 619 671

Розклад богослужінь:
НЕДІЛЯ     10:30     (церковнослов. м.)
                    12:30     (укр. м.)
СУБОТА     10:30     (укр. м.)
СВЯТА        18:00 


КАРВІНА

Храм св. Марка
Адреса: Markova 13/7, Karviná

Душпастир: о. Лукаш Бакайса 
+420 733 741 906

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ     08:00     
СВЯТА       18:30


КЛАДНО

Храм св. Флоріана
Адреса: Floríanské náměstí, Kladno

Душпастир: о. Володимир Коценко
+420 774 977 248

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ     11:00     (укр. м.)
СВЯТА        10:00     (укр. м.)
1-а п’ятниця о 19:30


КУТНА ГОРА

Храм Пресвятого Серця Христового
Адреса: ulice Jiřího z Poděbrad, Kutná Hora

Душпастир: о. Мар'ян Курило
+420 777 904 901

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ     17:00     (укр. м.)


ЛІБЕРЕЦЬ

Храм Воздвиження Святого Хреста
Адреса: Malé náměstí, Liberec

Парох: о. Іван Семотюк
+420 603 321 578

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ     10:00     (укр. м.)
СВЯТА        10:00     (укр. м.)

Cайт: Українська Греко-Католицька парафія в м. Ліберець


МНЄЛНІК

Храм Чотирнадцятьох святих помічників
Адреса: Náměstí Míru, Mělník

Парох: о. Ярослав Гуляк
+420 731 646 814

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ     11:30     (укр. м.)
СВЯТА        19:00     (у вихідні дні о 11:30)
В будні дні згідно оголошення

FB: Парафія Мельник


МЛАДА БОЛЕСЛАВ

Храм св. Яна Непомука
Адреса: Náměstí Míru, Mladá Boleslav

Парох: о. Ярослав Гуляк
+420 731 646 814

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ     08:30 (укр. м.)
СВЯТА       16:30 (у вихідні дні о 8:30)
В будні дні згідно оголошення

FB: Парафія Млада Болеслав


ОЛОМОУЦЬ

Храм Діви Марії Сніжної
Адреса: Náměstí Republiky, Olomouc

Душпастир: о. Петр Прінц
+420 736 511 934

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ     10:00     (церковнослов. м.)
СВЯТА        17:00     (церковнослов. м.)

Cайт: Греко-католицька парафія Оломоуц
FB: https://www.facebook.com/grekokat.eu


ОПОЧНО

Храм Різдва Христового
Адреса: Kupkovo náměstí, Opočno

Декан: о. Адріан Костілнік
+420 776 035 839

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ     16:00 (3-я неділя в місяці)


ОСТРАВА

Храм св. Вацлава
Адреса: Kostelní náměstí, Ostrava

Душпастир: о. Лукаш Бакайса
+420 733 741 906

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ     10:30
СВЯТА        15:30

Cайт: Греко-католицька парафія Ostrava


ОТРОКОВІЦЕ

Храм св. Архистратига Михаїла
Адреса: Náměstí 3. května, Otrokovice

Парох: о. Їржі Адольф Плескач
+420 604 927 678

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ     09:00
СВЯТА        16:00

Cайт: Греко-католицька парафія Otrokovice


ПАРДУБІЦЕ

Храм Пресвятої Богородиці Семистрільної
Адреса: Štrossova 972, Pardubice

Душпастир: о. Мар'ян Курило
+420 777 904 901

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ          10:00    
П’ЯТНИЦЯ     16:00    
СВЯТА             16:00

Cайт: Греко-католицька парафія Пардубіце
FB: Греко-католицька парафія у м. Пардубіце


ПЕЛГРЖІМОВ

Храм Діви Марії Страждальної
Адреса: Třída Legií 2006, Pelhřimov

Душпастир: о. Василь Горблянський
+420 731 619 863

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ     10:00     (укр. м., раз у два тижні)


ПІСЕК

Храм Воздвиження Святого Хреста
Адреса: Velké náměstí, Písek

Парох: о. Йосеф Станєк
+420 607 959 034

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ 10:00 (1-а і 3-я неділя в місяці)


ПЛЗЕНЬ

Храм св. Миколая
Адреса: Mikulášské náměstí, Plzeň

Парох: о. Іґор Бібко
+420 604 458 938

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ     09:30
                    11:00
СЕРЕДА     18:30 (від Пасхи до жовтня)
1-а п’ятниця о 18:30 (від Пасхи до жовтня) 

Розклад богослужіннь:
СЕРЕДА     18:30     (від жовтня до Пасхи)
1-а п'ятниця о18:30 (від жовтня до Пасхи)

Cайт: Греко-католицька парафія Плзень
FB: Греко-католицька парафія Плзень


ПРАГА

Катедральний собор св. Климента
Адреса: Karlova 183, Staré Město, Praha

Протосинкел, парох: о. Василь Сливоцький
+420 603 919 115

Розклад богослужінь:
НЕДІЛЯ     07:20     (утреня)
                    08:30     (укр. м.)
                    10:15     (церковнослов. м.)
                    12:00     (укр. м.) 
                    17:00     (церковнослов. м.)
Пт, Вт, Чт, Пт, Сб     17:00     (церковнослов. м.)
СЕРЕДА      17:00     (укр. м.)
СУБОТА     10:15     (укр. м.)

FB: Василь Сливоцький

Храм Діви Марії і слов’янських покровителів
Адреса: Vyšehradská 49, Nové Město, Praha 

Душпастир: о. Володимир Коценко
+420 774 977 248 

Розклад богослужінь:
НЕДІЛЯ     07:45     (укр. м.)
                    11:00     (укр. м.) 

Храм свв. Косми і Дам’ана 
Адреса: Vyšehradská 49, Nové Město, Praha

Настоятель храму: о. Томаш Мрнявек
+420 732 874 501  

Розклад богослужінь:
НЕДІЛЯ      12:00     (чеська м.)
Вт, Чт         17:00     (чеська м.) 
П’ЯТНИЦЯ 18:00     (укр. м.)

Храм Пресвятої Тройці
Адреса: Spálená 6, Praha

Декан: о. Корнел Марія Балаж
+420 603 472 532

Розклад богослужінь:
НЕДІЛЯ     09:00     (церковнослов. м.)
                    10:30     (словацька м.)
                    16:00     (словацька м.)

Ср, Пт         18:00     (словацька м.)
СУБОТА      18:00     (церковнослов. м.)

FB: Slovenská gréckokatolícka farnosť Najsvätejšej Trojice v Prahe 


 Xрам Діви Марії та св. Каєтана
Адреса: Nerudova 247/22, Malá Strana Praha 1 

        Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ 9:00 (укр. м.) 


РОУДНІЦЕ НАД ЛАБЕМ

Храм Різдва Пресвятої Богородиці
Адреса: Komenského ulice, Roudnice nad Labem

Душпастир: о. Людвік Штястни
+420 603 551 434

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ     18:00     (чеська м.)


СТРАКОНІЦЕ

Храм св. Вацлава
Адреса: Podsrpenská ulice, Strakonice

Парох: о. Йосеф Станєк
+420 607 959 034

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ     12:00     (церковнослов. м.)


ТАБОР - КЛОКОТИ

Храм Успіння Пресвятої Богородиці
Адреса: Staroklokotská 1, Tábor - Klokoty

Парох: о. Йосеф Станєк
+420 607 959 034

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ     16:00 (4-а неділя в місяці)

НЕДІЛЯ 17. 4. – 16.00


ТАХОВ

Храм св. Вацлава
Адреса: Panenská ulice, Tachov

Душпастир: о. Сергій Ільницький
+420 603 333 376

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ     10:30    (укр. м.)
СВЯТА        16:00    (укр. м.)


УСТІ НАД ЛАБЕМ

Храм св. Войтеха
Адреса: Hradiště 97/4, Ústí nad Labem

Душпастир: о. Павел Шіманскі
+420 739 245 947

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ     11:00      (церковнослов. м.)
Перша п'ятниця о 17:00     (церковнослов. м.) 

Cайт: Греко-католицька парафія у Усті-над-Лабем
FB: Греко-католицька парафія у Усті-над-Лабем


ХЕБ

Храм св. Вацлава
Адреса: Kamenná 3, Cheb

Декан: о. Андрій Пенюк
+420 731 619 671

Розклад богослужінь:
НЕДІЛЯ     08:00


ХОМУТОВ

Храм св. Варвари
Адреса: Lipská 2120/51, Chomutov

Душпастир: о. Володимир Мальський
+420 776 755 997

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ     10:00
СВЯТА        18:00 (у вихідні дні о 10:00)

FB: Греко-католицька парафія в Хомутові


ЧЕСЬКЕ БУДЕЙОВІЦЕ

Храм Діви Марії Святої Вервиці
Адреса: Žižkova 4/6, České Budějovice

Декан: о. Руслан Засєдко
+420 776 642 186

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ      11:00     (укр. м.)

Храм св. Вацлава
Адреса: Kostelní 4, České Budějovice 

Розклад богослужіннь:

В будні дні згідно оголошення


ЧЕСЬКИЙ КРУМЛОВ

Храм Божого Тіла і Діви Марії
Адреса: Pivovarská, Český Krumlov

Декан: о. Руслан Засєдко
+420 776 642 186

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ     09:00   (укр. м., 2-а і 4-а неділя в місяці)


ЯБЛОНЕЦЬ НАД НІСОЮ

Храм Пресвятого Серця Христового
Адреса: Horní náměstí, Jablonec nad Nisou

Парох: о. Іван Семотюк
+420 603 321 578

Розклад богослужіннь:
НЕДІЛЯ     14:30     (укр. м.)